MİSYON & VİZYON

VİZYON

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede korumak adına, personel eğitimi, uygun makine tespiti ve verimli çalışma alanlarının yapılandırılması yönünde, sektördeki hizmet kalite standartlarının oluşturulmasındaki belirleyici rolümüzü her zaman canlı tutarak, bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak isteyenlere rol model olmak.

Tüm hizmet birimlerimizle, DÜRÜSTLÜKTEN ödün vermeden % 100 TARAFSIZ olarak görevimizi yerine getirerek müşterilerimizin GÜVENİNE layık olmak.

MİSYON

Bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve yaratıcılığımızı kullanarak günümüz şartlarında sektörde yenliklerin taklitçisi değil, her zaman sektöre yenilikleri kazandıran öncü kuruluş olarak kalmaya devam etmek.

Otomobil almak isteyen kişilere bilinçli bir şekilde en doğru kararı vermelerine katkıda bulunmak.Ülke bütününde hizmetlerimizden faydalanmak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak adına yorulmadan çalışmak.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

FULL OTO EKSPERTİZ’in bayilerine sunduğu bir çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Örnek olarak her FULL OTO EKSPERTİZ bayiisine dükkan içi görseller, sosyal medya desteği ve dijitalde birbirinden farklı yüksek reklam desteğimiz ile tüm bayiilerimize memnuniyet sunuyoruz.

En kolay bir şekilde bizlere +90 546 212 02 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tamamen şeffaf hizmet sağlamaya gayret gösteriyoruz. Güvenilir, tarafsız ve bağımsızlığımızdan hiçbir zaman şaşmadan emin adımlarla yolumuzda ilerliyoruz.

 

Call Now Button