Hakkımızda

Biz Kimiz?

FULL OTO EKSPERTİZ, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir. 2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan FULL OTO EKSPERTİZ, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yaygın Şube Ağı

Tüm Şubelerde Tarafsız ve Bağımsız Hizmet Güvencesi

Uzman Kadro

Son Teknoloji Teknik Veriler

post2
husband car mechanic and woman customer make an agreement on the repair of the car.
Dyno testing.....Power Test Dynamometer,break roller
Car wrapping specialist putting vinyl foil or film on car. Selective focus.
Luxury car Interior - steering wheel, shift lever, dashboard and computer.
Luxury car Interior - steering wheel, shift lever, dashboard and computer.

SIKÇA SORULAN SORULAR

FULL OTO EKSPERTİZ’in bayilerine sunduğu bir çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Örnek olarak her FULL OTO EKSPERTİZ bayiisine dükkan içi görseller, sosyal medya desteği ve dijitalde birbirinden farklı yüksek reklam desteğimiz ile tüm bayiilerimize memnuniyet sunuyoruz.

En kolay bir şekilde bizlere +90 546 212 02 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tamamen şeffaf hizmet sağlamaya gayret gösteriyoruz. Güvenilir, tarafsız ve bağımsızlığımızdan hiçbir zaman şaşmadan emin adımlarla yolumuzda ilerliyoruz.

 

Call Now Button